Сумской Клуб Рыбаков:::Sumy Fishing Club
Главное Меню
 
ГлавнаяГлавная
Данные рыбинспекции,     госэкоинспекции      статьи,рассказыДанные рыбинспекции, госэкоинспекции статьи,рассказы
Добавить новостьДобавить новость
НовостиНовости
Обратная связьОбратная связь
ОпросОпрос
ПоискПоиск
Рекомендовать сайтРекомендовать сайт
Сайты рыбацкой тематикиСайты рыбацкой тематики
ФайлыФайлы
ФорумФорум
ФотоальбомФотоальбом
ЧатЧат
 
Погода
   
Чат
   
Регистрация на сайте
Для регистрации на сайте используйте Safari, Firefox или Internet explorer , т.к. не у всех пользователей Opera видит код который нужно ввести для регистрации. Если во время регистрации у вас в поле код ничего не написано , попробуйте зайти другим обозревателем.
Нерестовый запрет - 2017

На всех водоёмах Сумской области установлен весенний запрет на лов рыбы в связи с её нерестом. 

Призываем всех рыбацюг быть сдержанными в своём рыбацком азарте и дать рыбе возможность отнереститься!!!

Картинки по запросу нерестовый запрет

Ознакомиться с текстом приказа можно, нажав на кнопку Подробнее внизу этого окна.ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ, ВИКОРИСТАННЯ

І ВІДТВОРЕННЯ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА РЕГУЛЮВАННЯ РИБАЛЬСТВА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Н А К А З

20.03.2017                                             Суми                                       № 32

Про встановлення весняно – літньої

заборони на лов водних біоресурсів

у рибогосподарських водних об’єктах

Сумської області у 2017 році

Відповідно до статтей 9, 10 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», підпунктів 8.1, 8.2 та 8.3 пункту 8 Правил промислового рибальства у рибогосподарських водних об’єктах України, затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 18.03.1999 № 33 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 25.05.1999 р. за № 326/3619, підпунктів 3.14 пункту 3 та підпунктів 4.4., 4.5., 4.14.3 пункту 4 та підпункту 5.3 пункту 5 Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 15.02.1999 № 19 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28.04.1999 за № 269/3562, наказу Державного агентства рибного господарства України від 16.03.2017 № 148 «Про заходи щодо встановлення нерестової заборони на вилов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах України у 2017 році», листа Інституту рибного господарства НААН України від 09.03.2017 № 71-03/17, з метою охорони та відтворення водних біоресурсів у природних рибогосподарських водних об’єктах області,-

Н А К А З У Ю :

1. Заборонити промислове та любительське рибальство на період нересту риб і розмноження інших водних біоресурсів у рибогосподарських водоймах, підконтрольних Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Сумській області, у такі строки:

у всіх річках та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками, затонами та іншими проточними в межень водами) з 01 квітня по 20 травня 2017 року включно;

у всіх водосховищах з 01 квітня по 09 червня 2017 року включно;

в придаткових водоймах (непроточних при найнижчому рівні води: протоки, гирла, озера, ставки та інші водойми, в тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені) з 01 квітня по 29 червня 2017 року включно.

2. Заборонити всякий лов раків у період виношування ними ікри, личинок, першої линьки з 01 квітня по 09 червня2017 року включно.

3. Оголосити нерестовищами всі річки, водосховища, придаткові водойми та інші рибогосподарські водні об’єкти Сумської області, які підконтрольні Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Сумській області.

4. На водних об’єктах в період нересту забороняється пересування всіх плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.

5. Під час нересту забороняється проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові роботи, видобуток гравію та піску, інші роботи, які негативно впливають на стан водойм.

6. В нерестовий період дозволяється любительський лов риби однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега в межах населеного пункту.

7. Інспекторському складу довести до відома відповідних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та оповістити через засоби масової інформації (пресу, радіо, телебачення, інтернет – видання) населення та зацікавлені підприємства, установи, організації про встановлення строків весняно – літньої заборони на лов водних біоресурсів. Забезпечити здійснення спільних заходів щодо проведення тримісячника з охорони водних біоресурсів; систематично, вести спостереження за нерестом, і станом на перше число кожного місяця, надавати інформацію до Управління.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника відділу охорони водних біоресурсів Шеремереєвич О.В.

Голова комісії з ліквідації О.В.Влезько

 Разместил: Valerich | Дата: 22.03.2017
[ Напечатать статью | Отправить другу ]
Рейтинг статьи

Средняя оценка: Всего голосов:0

Отлично
Хорошо Нормально Пойдёт Плохо
Вы не можете отправить комментарий анонимно, пожалуйста зарегистрируйтесь.


Информация пользователя
 


Добро пожаловать,
Гость

Регистрация или вход
Потеряли пароль?

Имя:
Пароль:

Сейчас онлайн
Пользователей: 0
Гостей: 3
Всего: 3
 
Сумской клуб рыбаков © 2005-2013 Шевченко Валерий

Powered by SLAED CMS, released under the GNU/GPL license.