Сумской Клуб Рыбаков:::Sumy Fishing Club

Нерестовый запрет - 2017
Дата: 22.03.2017
Тема:


На всех водоёмах Сумской области установлен весенний запрет на лов рыбы в связи с её нерестом. 

Призываем всех рыбацюг быть сдержанными в своём рыбацком азарте и дать рыбе возможность отнереститься!!!

Картинки по запросу нерестовый запрет

Ознакомиться с текстом приказа можно, нажав на кнопку Подробнее внизу этого окна.ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ, ВИКОРИСТАННЯ

І ВІДТВОРЕННЯ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА РЕГУЛЮВАННЯ РИБАЛЬСТВА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Н А К А З

20.03.2017                                             Суми                                       № 32

Про встановлення весняно – літньої

заборони на лов водних біоресурсів

у рибогосподарських водних об’єктах

Сумської області у 2017 році

Відповідно до статтей 9, 10 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», підпунктів 8.1, 8.2 та 8.3 пункту 8 Правил промислового рибальства у рибогосподарських водних об’єктах України, затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 18.03.1999 № 33 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 25.05.1999 р. за № 326/3619, підпунктів 3.14 пункту 3 та підпунктів 4.4., 4.5., 4.14.3 пункту 4 та підпункту 5.3 пункту 5 Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 15.02.1999 № 19 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28.04.1999 за № 269/3562, наказу Державного агентства рибного господарства України від 16.03.2017 № 148 «Про заходи щодо встановлення нерестової заборони на вилов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах України у 2017 році», листа Інституту рибного господарства НААН України від 09.03.2017 № 71-03/17, з метою охорони та відтворення водних біоресурсів у природних рибогосподарських водних об’єктах області,-

Н А К А З У Ю :

1. Заборонити промислове та любительське рибальство на період нересту риб і розмноження інших водних біоресурсів у рибогосподарських водоймах, підконтрольних Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Сумській області, у такі строки:

у всіх річках та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками, затонами та іншими проточними в межень водами) з 01 квітня по 20 травня 2017 року включно;

у всіх водосховищах з 01 квітня по 09 червня 2017 року включно;

в придаткових водоймах (непроточних при найнижчому рівні води: протоки, гирла, озера, ставки та інші водойми, в тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені) з 01 квітня по 29 червня 2017 року включно.

2. Заборонити всякий лов раків у період виношування ними ікри, личинок, першої линьки з 01 квітня по 09 червня2017 року включно.

3. Оголосити нерестовищами всі річки, водосховища, придаткові водойми та інші рибогосподарські водні об’єкти Сумської області, які підконтрольні Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Сумській області.

4. На водних об’єктах в період нересту забороняється пересування всіх плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.

5. Під час нересту забороняється проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові роботи, видобуток гравію та піску, інші роботи, які негативно впливають на стан водойм.

6. В нерестовий період дозволяється любительський лов риби однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега в межах населеного пункту.

7. Інспекторському складу довести до відома відповідних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та оповістити через засоби масової інформації (пресу, радіо, телебачення, інтернет – видання) населення та зацікавлені підприємства, установи, організації про встановлення строків весняно – літньої заборони на лов водних біоресурсів. Забезпечити здійснення спільних заходів щодо проведення тримісячника з охорони водних біоресурсів; систематично, вести спостереження за нерестом, і станом на перше число кожного місяця, надавати інформацію до Управління.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника відділу охорони водних біоресурсів Шеремереєвич О.В.

Голова комісії з ліквідації О.В.Влезько

 Это статья опубликована на сайте: http://www.fishing.sumy.ua
Ссылка на эту статью: http://www.fishing.sumy.ua/index.php?name=News&file=article&sid=169